Jeżeli jesteś pracodawcą

Wybierasz rodzaj i ilość szkoleń, które chcesz zamówić:

Wypełniasz dane do faktury - konto tworzy się automatycznie. Potwierdzasz je klikając na link aktywacyjny, który zostanie przesłany na podany przez Ciebie mail:


Na podstawie faktury proforma dostępnej w zakładce "faktury" dokonujesz płatności wybierając najdogodniejszą dla siebie formę płatności – przelewy 24 lub tradycyjny przelew:
Uzyskujesz pełny dostęp do serwisu oraz wybranych szkoleń – przy wyborze „Przelewy24” natychmiast, przy przelewie tradycyjnym – po zaksięgowaniu środków na naszym koncie lub przesłaniu potwierdzenia wykonania przelewu.

Sam decydujesz kiedy zakończysz szkolenie oraz komu i kiedy przekażesz odpowiednie szkolenie.

 

Przekazanie szkolenia pracownikowi

Aby przekazać szkolenie pracownikowi wprowadź jego adres email oraz ilość szkoleń do przekazania. W tym miejscu możesz wprowadzić datę, do której pracownik musi wykonać szkolenie, pracownik będzie otrzymywał od nas maila z przypomnieniem o ukończeniu szkolenia. Masz również możliwość zablokowania pracownikowi możliwość ukończenia szkolenia w dni wolne od pracy:

W przypadku gdy pracownik nie ma założonego konta, konto zostanie automatycznie utworzone, a pracownik otrzyma wiadomość email z instrukcją aktywacji konta co jest równoznaczne z uzyskaniem przez niego dostępu do szkolenia. W momencie uzyskania pozytywnej oceny z egzaminu, od razu otrzymujesz oryginał Zaświadczenia o ukończeniu szkolenia w wersji elektronicznej, dostępny w zakładce "Certyfikaty". Na życzenie Zaświadczenie  jest również wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Egzamin jest nieograniczony czasowo, składa się z 10 pytań jednokrotnego wyboru. Do testu można przystępować wielokrotnie. Po zakończonym szkoleniu przez Twoich pracowników otrzymujesz stosowną informację mailową.

 

Jeżeli chcesz zamówić szkolenia na podstawie faktury VAT z terminem płatności, prosimy postępować zgodnie z poniższymi informacjami.
  1. Za pośrednictwem naszej strony internetowej: zakładka kontakt lub bezpośrednio na [email protected] wysyłasz maila,  w którym podajesz dane do wystawienia faktury, termin jej płatności, czy faktura ma być wystawiona z chwilą udostępnienia szkoleń, czy też po ukończeniu szkoleń przez poszczególne osoby, liczbę oraz rodzaj potrzebnych szkoleń, maila lub maile, na które mamy przekazać szkolenia.
  2. Za pośrednictwem e-maila otrzymasz  od nas dane potrzebne do zalogowania się w systemie.
  3. Po zalogowaniu otrzymujesz pełen dostęp do szkolenia oraz faktury z terminem płatności, która zostanie wygenerowana przez nas w systemie.
  4. Po potwierdzeniu swoich danych możesz przystąpić do egzaminu.
  5. Egzamin jest nieograniczony czasowo, składa się z 10 pytań jednokrotnego wyboru. Do testu można przystępować wielokrotnie.
  6. Po uzyskaniu pozytywnej oceny z egzaminu, od razu otrzymujesz Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w wersji elektronicznej, dostępne w zakładce "Certyfikaty".