Kosmetyczki i fryzjerzy

Szkolenie okresowe bhp kosmetyczek, pracowników salonów kosmetycznych, salonów tatuaży i SPA
- 20%

Szkolenie okresowe bhp kosmetyczek, pracowników salonów kosmetycznych, salonów tatuaży i SPA

Mając na uwadze charakter pracy kosmetyczek, pracowników salonów SPA, odnowy biologicznej, udostępniamy dedykowany kurs bhp przez internet, w trakcie którego osoby pracujące na ww. stanowiskach zaktualizują wiedzę w zakresie niezbędnym do bezpiecznego i higienicznego wykonywania obowiązków. Czytaj dalej »
od 1 do 999 osób 49,00 PLN
Szkolenie okresowe bhp fryzjerek i fryzjerów
- 20%

Szkolenie okresowe bhp fryzjerek i fryzjerów

Oferowany kurs e-learningowy bhp przeznaczony jest dla fryzjerek i fryzjerów, barberów oraz stylistów fryzur. Podczas szkolenia uczestnik przypomni sobie podstawowe zasady bhp, obowiązujące w salonach fryzjerskich. Czytaj dalej »
od 1 do 999 osób 49,00 PLN


Szkolenie BHP dla fryzjera w formie e-learningu

W salonie fryzjerskim pracownicy spotykają się z wieloma zagrożeniami. W ich pracy mogą wystąpić np. skaleczenia nożyczkami, poparzenia, poślizgnięcia i związane z tym urazy, jak również reakcje na chemikalia stosowane podczas niektórych zabiegów. Czynnikiem ryzyka w pracy fryzjera jest również hałas oraz specyficzna pozycja, w której wykonywane są czynności fryzjerskie. W związku z tym oferujemy kurs BHP dla fryzjerów dostępny online, dzięki któremu w wygodny sposób każdy pracownik salonu będzie mógł szybko odbyć wymagane prawem szkolenie BHP. Zgodnie z przepisami fryzjer musi odbywać szkolenie przynajmniej raz na 5 lat. Oferowany przez nas kurs pozwala zdobyć lub uaktualnić wiedzę z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy obowiązujących w salonach fryzjerskich.

Poznaj zasady BHP na stanowisku kosmetyczki online
Szkolenie BHP dla kosmetyczki ma ogromne znaczenie zarówno dla komfortu pracowników, jak i klientów gabinetu. Kosmetyczka w swojej pracy może spotkać się z różnymi zagrożeniami, m.in. chemikaliami używanymi podczas zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających, zagrożeniami biologicznymi, promieniowaniem czy dolegliwościami układu ruchu. Z tego powodu istotne jest poznanie i zachowanie odpowiednich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w tym zawodzie. Profesjonalne szkolenie BHP w formie e-learningu pozwala zminimalizować i/lub uniknąć ryzyka wystąpienia zdarzeń nagłych, niepożądanych z punktu widzenia renomy gabinetu, solarium i innych miejsc, w których oferuje się zabiegi kosmetyczne i upiększające.