Ochrona PPOŻ

Szkolenie w zakresie ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji
- 20%

Szkolenie w zakresie ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji

Wybierz nasze szkolenia BHP przeciwpożarowe, które możesz odbyć wygodnie przez Internet. Szkolenie przeciwpożarowe jest przeznaczone dla pracodawców oraz osób odpowiedzialnych w zakładzie pracy za realizację zadań z zakresu przeciwdziałania powstawaniu i rozprzestrzenianiu się pożarów. Czytaj dalej »
od 1 do 999 osób 59,00 PLN


Szkolenia BHP przeciwpożarowe

Dostępne na naszej platformie przeciwpożarowe szkolenia BHP online pozwolą nabyć Twoim pracownikom najważniejszą wiedzę i zaznajomić się z regulowanymi prawnie zasadami postępowania i reagowania w przypadku pożaru. Decydując się na współpracę z naszą firmą, masz gwarancję, że kurs przygotowali wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści zajmujący się tą dziedziną, dzięki czemu realne zostanie przeprowadzony w najwyższym standardzie.

Zorganizowanie szkolenia z ochrony przeciwpożarowej jest obowiązkowe, co jasno wynika z zapisów prawnych zawartych w ustawie dotyczącej tego zagadnienia. Pracodawca jest więc zobligowany do przeszkolenia swoich podwładnych tak, aby poznali zasady postępowania zgodnego z przepisami i w przypadku zagrożenia szybko oceniali sytuację, reagowali odpowiedzialnie i rozsądnie, opcjonalnie doprowadzając do eliminacji zagrożenia, ale przede wszystkim zachowując bezpieczeństwo i schemat ewakuacji.

Ochrona przeciwpożarowa – szkolenie BHP online

Realizacja kuru dla większej liczby osób może być problematyczna. W związku z tym, że powinien odbyć się w godzinach realizacji obowiązków służbowych, istnieje ryzyko powstania zastojów w pracy. Dlatego przeciwpożarowe szkolenia BHP przez Internet to rozwiązanie, które cieszy się rosnącą popularnością. Ty, jako pracodawca, zapewnisz podwładnym dostęp do obowiązkowych i wysokojakościowych kursów w niezwykle atrakcyjnej cenie, a zatrudnieni otrzymują szansę nabycia wymaganej wiedzy w sposób przystępny, komfortowy i dogodny terminowo.
Zapewnienie ochrony przeciwpożarowej w zarządzanym obiekcie jest niezwykle istotne i nie ogranicza się jedynie do wyposażenia placówki w odpowiednio rozmieszczone akcesoria gaśnicze czy urządzenia alarmowe. Te są kwestie bardzo ważne, ale niewystarczające. Kluczowa jest również wiedza osób przebywających w danych przestrzeniach i świadomość ewentualnych zagrożeń oraz posiadanie podstawowych informacji o tym, jak zachowywać się w obliczu ryzyka pożarowego, a także jak realizować obowiązki zawodowe, żeby utrzymywać jak najwyższy poziom bezpieczeństwa w zakładzie pracy.