Pracownicy służby bhp

Szkolenie okresowe bhp pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby
- 20%

Szkolenie okresowe bhp pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby

Jesteś pracownikiem służby BHP lub wykonujesz jej obowiązki w swoim zakładzie pracy? Wybierz nasze profesjonalne szkolenie okresowe BHP online, które pomoże Ci zdobyć, odświeżyć lub zaktualizować wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Czytaj dalej »
od 1 do 5 osób 249,00 PLN
od 6 do 10 osób 219,00 PLN
od 11 do 999 osób 190,00 PLN
Szkolenie okresowe bhp pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby w Policji
- 20%

Szkolenie okresowe bhp pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby w Policji

Jesteś pracownikiem służby BHP lub wykonujesz jej obowiązki w Jednostkach Organizacyjnych Policji? Wybierz nasze profesjonalne szkolenie okresowe BHP online, które pomoże Ci zdobyć, odświeżyć i zaktualizować wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny służby i pracy. Czytaj dalej »
od 1 do 5 osób 249,00 PLN
od 6 do 10 osób 219,00 PLN
od 11 do 999 osób 190,00 PLN
Szkolenie okresowe bhp pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby w PSP JRG
- 20%

Szkolenie okresowe bhp pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby w PSP JRG

Kurs bhp dla pracowników/funkcjonariuszy wykonujących zadania służby bhp, przeprowadzony w formie online. Szkolenie przeznaczone dla osób zatrudnionych lub pełniących służbę w Jednostkach Organizacyjnych PSP. Czytaj dalej »
od 1 do 5 osób 249,00 PLN
od 6 do 10 osób 219,00 PLN
od 11 do 999 osób 190,00 PLN


Pracownicy służby BHP

Przygotowaliśmy dla Ciebie rozbudowaną ofertę, w której dostępne są szkolenia okresowe dla pracowników służby BHP. Nasza platforma e-learningowa została stworzona z myślą o pracodawcach, którzy poszukują nowoczesnych i wygodnych rozwiązań dla swojego biznesu. Proponujemy profesjonalne kursy w różnych stopniach zaawansowania, przeznaczone dla przedstawicieli wielu branż. Teraz zainteresowani mogą opanować niezbędną wiedzę i umiejętności z zasad bezpieczeństwa w środowisku pracy bez wychodzenia z domu. Jeśli chcesz skorzystać z takiego rozwiązania, zarejestruj się na platformie i wybierz program edukacyjny, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Aby skorzystać z nauki online, wystarczy zwykłe urządzenie mobilne z dostępem do WiFi.

Kursy dla służby BHP

Profesjonalne szkolenie okresowe BHP to dla służb BHP okazja do odświeżenia już przyswojonego materiału, jak i poznania nowinek branżowych, które pozwolą wszystkim uczestnikom zwiększyć swoje kompetencje. Nawet specjaliści, którzy na co dzień zajmują się zagadnieniem bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy, powinni systematycznie powtarzać kurs. Nasz program szkoleniowy został opracowany w taki sposób, aby możliwie najlepiej przygotować kursantów do pełnienia obowiązków zawodowych. Zwieńczeniem szkolenia BHP służby BHP jest test zaliczeniowy, którego poprawne ukończenie wiąże się z otrzymaniem certyfikatu. Takie zaświadczenie jest zgodne z aktualnymi zapisami Kodeksu Pracy, dlatego jest respektowane przez wszystkie organy kontroli.

Internetowe szkolenie okresowe BHP dla pracowników służby BHP

Podobnie jak każda grupa zawodowa, tak również pracownicy służby BHP lub osoby wykonujące ich obowiązki muszą przechodzić okresowe szkolenia BHP. W ich przypadku kurs bezpieczeństwa i higieny pracy powinien odbywać się nie rzadziej niż raz na pięć lat. Pracodawca ma jednak możliwość przeprowadzenia go częściej, co jest wskazane ze względu na zmiany, jakie zachodzą w przepisach prawa oraz pojawienie się nowych metod, które można wykorzystać w trakcie pełnienia obowiązków zawodowych. W związku z tym oferujemy profesjonalne szkolenie okresowe dla pracowników służby BHP dostępne przez internet. Dzięki wygodnej e-learningowej formie każdy przedstawiciel tego sektora może je odbyć w dowolnym momencie, bez potrzeby inwestowania czasu i dodatkowych pieniędzy na dojazd czy wynajem pomieszczeń.

Jakich aspektów dotyczy szkolenie dla służb BHP online?

Przeprowadzanie szkoleń BHP oraz kształtowanie bezpiecznych warunków pracy to jedne z najważniejszych obowiązków służby BHP w każdym zakładzie pracy. Z tego powodu nasz kurs omawia między innymi:
•    podstawowe przepisy z zakresu BHP i ich interpretację,
•    sposoby identyfikacji, minimalizowania i/lub likwidacji zagrożeń, którymi mogą być: transport wewnątrzzakładowy, drgania mechaniczne, hałas,
•    czynniki chemiczne i biologiczne, pyły, promieniowanie jonizujące, podczerwone, nadfioletowe, pole elektromagnetyczne, oświetlenie, energia elektryczna, pożary i inne,
•    analizę wypadków i zasadę postępowania w chwili ich występowania,
•    ergonomię w miejscu pracy,
•    nowoczesne metody szkoleniowe oraz techniczne, które przyczyniają się do poprawy poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy w przedsiębiorstwie.

Wybierz najlepszy kurs dla służby BHP!

Proponujemy Ci rozbudowaną ofertę kursów o wysokiej wartości merytorycznej, która pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy! Internetowe szkolenie okresowe dla pracowników służb BHP zapewnia taką samą wiedzę, jak program stacjonarny, jednak wiąże się ze znacznie niższą ceną. Dzięki temu, że platforma e-learningowa jest dostępna przez 24 godziny na dobę, każdy uczestnik kursu może przejść przez niego w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.