Sprzedawcy i handlowcy

Szkolenie okresowe bhp sprzedawców, kasjerów i przedstawicieli handlowych
- 20%

Szkolenie okresowe bhp sprzedawców, kasjerów i przedstawicieli handlowych

Oferujemy profesjonalne szkolenie BHP dla sprzedawców i przedstawicieli handlowych, jak również dla osób zatrudnionych na stanowiskach, na których korzysta się z monitorów ekranowych. Ponadto, kurs został stworzony dla osób, które są są narażone na czynniki szkodliwe, uciążliwe lub niebezpieczne dla zdrowia. Czytaj dalej »
od 1 do 15 osób 49,00 PLN
od 16 do 30 osób 44,00 PLN
od 31 do 999 osób 39,00 PLN


Szkolenie BHP dla sprzedawców online

Sprawdź dostępne w tej kategorii szkolenia BHP dla sprzedawców, które Twój pracownik może odbyć w wygodnej formie e-learningu. Kurs został stworzony dla pracowników handlowych - sprzedawców, kasjerów i przedstawicieli handlowych - z myślą o specyfice ich zawodu, czynnikach ryzyka oraz obowiązujących przepisach prawa. Ponadto, szkolenie BHP dla sprzedawcy uwzględnia najnowszą wiedzę o ergonomii, jak również zasady obowiązujące podczas kierowania pojazdami służbowymi. Ponadto, każdy uczestnik kursu zdobędzie lub zaktualizuje wiedzę na temat praw i obowiązków związanych z BHP w ramach wykonywanych czynności.

Sprawdź nasze kursy w formie e-learningu

Kurs BHP dla sprzedawców jest ważny 5 lat, jednak pracodawca ma możliwość przeprowadzenia szkolenia częściej. Ma to swoje uzasadnienie - pracownik z wiedzą na temat bezpieczeństwa i higieny pracy będzie lepiej reagował na zagrożenia i sytuacje nagłe, które mogą wystąpić w trakcie wykonywania obowiązków sprzedawcy. Ile czasu musi poświęcić sprzedawca na kurs BHP? To zależy od aktualnego poziomu wiedzy - w przypadku tematów, które są pracownikowi znane, może spędzić przy nich mniej czasu. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby mógł poszerzyć wiedzę w tematach, które są dla niego istotniejsze. Oferowane szkolenia kończy test BHP online dla sprzedawców, który jest potwierdzeniem zdobytej/zaktualizowanej wiedzy. Wybierz nasze kursy BHP i przeprowadź niezbędne szkolenie w najdogodniejszym terminie dla swoich pracowników i organizacji,.