Stomatolodzy i asystentki stomatologiczne

Szkolenie okresowe bhp stomatologów i asystentek/asystentów stomatologicznych
- 20%

Szkolenie okresowe bhp stomatologów i asystentek/asystentów stomatologicznych

Szkolenie BHP online dla stomatologów oraz asystentów stomatologicznych. Tematyką naszego e-learningowego szkolenia są zagadnienia bezpieczeństwa i higieny pracy, ergonomii jak i narażenia na czynniki biologiczne i niebezpieczne, które powstają podczas bezpośredniego kontaktu z pacjentem oraz w trakcie obsługi sprzętu, który emituje szkodliwe promieniowanie, np. aparaty RTG czy lampy laserowe. Czytaj dalej »
od 1 do 15 osób 49,00 PLN
od 16 do 30 osób 44,00 PLN
od 31 do 999 osób 39,00 PLN


Szkolenia BHP dla stomatologów online

Kształtowanie warunków pracy w gabinecie dentystycznym zgodnie z zasadami BHP pozwala nie tylko utrzymać usługi na wysokim poziomie, ale również pomaga zapewnić pracownikom i pacjentom komfort w trakcie wizyt. W pracy stomatologa istnieje wiele zagrożeń, są to między innymi narzędzia dentystyczne, czynniki biologiczne, chemiczne, jak również aparaty RTG, promieniowanie jonizujące i laserowe. Oznacza to, iż niezbędne są odpowiednie zasady, które należy przestrzegać podczas przeprowadzania zabiegów i obsługi sprzętu. Dentyści i asystenci stomatologiczni muszą przechodzić szkolenia BHP przynajmniej raz na 5 lat, jednak jest możliwe odbywanie szkolenia w krótszych odstępach czasu.

Szkolenie BHP dla asystenta/asystentki stomatologicznej

Osoba zatrudniona na stanowisku asystenta stomatologicznego wśród swoich obowiązków musi między innymi przygotować środki chemiczne oraz narzędzia pracy dentysty. Aby prace te przebiegały sprawnie i bezpiecznie, konieczne jest przejście szkolenia BHP, przygotowanego specjalnie z myślą o asystentach stomatologicznych. Oferujemy je w wygodnej formie przez internet. Nasz kurs pomaga w ocenie zagrożeń (np. chemicznych czy biologicznych) obecnych w zawodzie, jak również minimalizowanie ryzyka podczas obsługi sprzętu dentystycznego. Asystent stomatologiczny ma duży wpływ na kształtowanie warunków w gabinecie zgodnych z regułami bezpieczeństwa i higieny pracy, dlatego warto postawić na profesjonalnie przygotowany kurs online BHP.