Pracownicy administracyjno-biurowi oraz branży informatycznej (IT)

Szkolenie okresowe bhp pracowników administracyjno-biurowych
- 20%

Szkolenie okresowe bhp pracowników administracyjno-biurowych

Szukasz wygodnego sposobu na przeprowadzenie szkolenia BHP dla osób zatrudnionych na stanowiskach biurowych w administracji państwowej, samorządowej, instytucjach, urzędach czy firmach oraz dla osób, które pracują przed monitorem ekranowym? Skorzystaj z naszego kursu online. Czytaj dalej »
od 1 do 15 osób 49,00 PLN
od 16 do 30 osób 44,00 PLN
od 31 do 999 osób 39,00 PLN
Szkolenie okresowe bhp pracowników branży informatycznej
- 20%

Szkolenie okresowe bhp pracowników branży informatycznej

Chcesz, aby Twoi pracownicy odbyli kurs BHP bez potrzeby opuszczania biura? Wybierz szkolenia okresowe BHP dostępne przez internet, które stworzyliśmy dla informatyków, administratorów baz danych oraz telemarketerów. Kurs dotyczy także tych osób, które są zatrudnione na stanowiskach wymagających obsługi ekranów komputerowych. Czytaj dalej »
od 1 do 15 osób 49,00 PLN
od 16 do 30 osób 44,00 PLN
od 31 do 999 osób 39,00 PLN
Szkolenie okresowe bhp pracowników administracyjno-biurowych wizytujących place budowy i miejsca inwestycji
- 20%

Szkolenie okresowe bhp pracowników administracyjno-biurowych wizytujących place budowy i miejsca inwestycji

Kurs bhp e-learning stworzony z myślą o pracownikach, których charakter pracy wiąże się nie tylko z obowiązkami w biurze ale także z obecnością w miejscach inwestycji np. budowach budynków, dróg, mostów, itp. Zakres naszego szkolenia pozwala na przypomnienie zasad bhp i przepisów oraz prawidłową ocenę zagrożeń podczas wykonywania obowiązków w terenie. Czytaj dalej »
od 1 do 999 osób 60,00 PLN
A periodic HSW (Health and Safety at Work) training session for the administrative-office employees
- 20%

A periodic HSW (Health and Safety at Work) training session for the administrative-office employees

Szkolenie okresowe BHP online po angielsku dla pracowników administracyjno-biurowych. Czytaj dalej »
od 1 do 999 osób 59,00 PLN


Pracownicy administracyjno-biurowi oraz branży informatycznej (IT)

Nasza firma proponuje Ci profesjonalny kurs z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, który w całości przeprowadzamy w trybie online! Biurowe szkolenie BHP to doskonała opcja dla pracowników sektora administracyjnego, a także informatycznego (IT). Umożliwia szybkie zaznajomienie całej zatrudnionej kadry z kluczowymi informacjami na temat zagrożeń, które mogą występować podczas realizowania powierzonych jej przez pracodawcę zadań.

Okresowe szkolenie BHP dla pracowników administracyjno-biurowych

Jeśli zainwestujesz w nasze szkolenia BHP dla pracowników biurowych, sprawisz, że Twoje środowisko pracy stanie się miejscem znacznie bardziej bezpiecznym. Osoby wykonujące swoje obowiązki w działach administracyjnych są narażone na wiele groźnych sytuacji. Jednak są to niebezpieczeństwa całkiem inne, niż w miejscu pracy typowym dla robotników czy rzemieślników – z tego względu zapoznanie się z takimi mniej oczywistymi zagrożeniami jest niezbędne do zapobiegania zdarzeniom prowadzącym do zagrożenia zdrowia i życia.

Z tego powodu wybierz nasze wygodne, dostępne przez internet szkolenie BHP dla pracowników biurowych. Dzięki trybowi online zaoszczędzisz nie tylko czas potrzebny na przeprowadzenie kursu, ale również środki, które musiałbyś przeznaczyć na wynajem pomieszczeń czy zewnętrznej firmy BHP. Twoi podwładni mogą zostać przeszkoleni przez internet znacznie szybciej, niż odbywa się to w tradycyjny sposób. Jednocześnie kurs kończy test z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy dla sektora administracyjnego, który potwierdza zdobytą wiedzę.

Najważniejsze zalety szkolenia BHP dla pracowników biurowych w wersji online

Zamawiając usługę, otrzymujesz dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej, na której znajdziesz wszystkie potrzebne materiały edukacyjne dla pracowników biurowych. Zapewniamy merytoryczny program nauki, przygotowany przez najlepszych specjalistów. Dokładamy wszelkich starań, by poszczególne zagadnienia były jak najbardziej zrozumiałe dla wszystkich osób biorących udział w szkoleniu. Szczegółowe opisy i przejrzyste ilustracje umożliwiają szybkie przyswajanie nowych informacji na temat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Kurs pozwoli zatrudnionym osobom zdobyć umiejętności, które mogą w przyszłości uratować czyjeś życie lub zdrowie. Szkolenie BHP dla pracowników biurowych jest zakończone egzaminem sprawdzającym wiedzę uczestników. Test składa się z dziesięciu pytań i można do niego podchodzić wielokrotnie – kursanci mogą zatem bez problemu spróbować ponownie, jeśli nie uda im się zdać za pierwszym razem.

Internetowy kurs jest tak samo wartościowy jak stacjonarny, każdy uczestnik otrzyma na koniec certyfikat będący zaświadczeniem o jego ukończeniu. Dokument jest potwierdzeniem, że szkolenie BHP pracownika biurowego zakończyło się sukcesem. Świadczy o tym, że potrafi on zadbać o bezpieczeństwo swojego środowiska pracy, a także poprawnie zareagować w przypadku wystąpienia jakichkolwiek zagrożeń. Certyfikat można znaleźć na swoim profilu na platformie e-learningowej. Nasza firma wysyła też zaświadczenia w wersji papierowej na wyraźne życzenie kursantów.

Kurs BHP dla pracowników biurowych i informatyków

Wśród tematów kursu znajdują się takie aspekty pracy biurowej jak:
•    obowiązki i prawa pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
•    ocena zagrożeń związanych z wykonywanymi obowiązkami,
•    metody postępowania w przypadku zdarzeń nagłych, wypadków, itp.,
•    sposoby kształtowania warunków pracy zgodnych z BHP.

Ponadto oferujemy szkolenia okresowe BHP dla informatyków, które uwzględnia specyfikę związaną z wykonywaniem tego zawodu. Dobry kurs z bezpieczeństwa i higieny pracy powinien być skierowany dla konkretnego sektora, aby rzeczywiście okazał się przydatny uczestnikom i przede wszystkim skuteczny. Nasza oferta edukacyjna jest skrojona na miarę potrzeb branży administracyjnej. Każde szkolenie BHP dla pracownika biurowego z katalogu jest merytoryczne i zgodne z aktualnymi przepisami Kodeksu Pracy.

Przepisy BHP dla pracowników administracyjno-biurowych

Ile jest ważne szkolenie BHP dla pracowników biurowych? Obowiązujące przepisy wskazują, aby w wypadku wszystkich osób zatrudnionych w biurze kurs odbywał się nie rzadziej, niż raz na 6 lat. Dotyczy to również tych podwładnych, którzy jednocześnie wizytują place budowy w ramach swoich obowiązków służbowych. Natomiast w przypadku pracowników branży informatycznej kurs należy zorganizować ponownie przed upływem 5 lat. W obu wypadkach pracodawca może przeprowadzać szkolenia częściej, niż wskazał na to ustawodawca.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Gwarantujemy, że sprawnie przedstawimy Twoim pracownikom wszystkie niezbędne zagadnienia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Zamów wybrany kurs już teraz!