Pracownicy administracyjno-biurowi oraz branży informatycznej (IT)

Szkolenie okresowe bhp pracowników administracyjno-biurowych
- 20%

Szkolenie okresowe bhp pracowników administracyjno-biurowych

Szukasz wygodnego sposobu na przeprowadzenie szkolenia BHP dla osób zatrudnionych na stanowiskach biurowych w administracji państwowej, samorządowej, instytucjach, urzędach czy firmach oraz dla osób, które pracują przed monitorem ekranowym? Skorzystaj z naszego kursu online. Czytaj dalej »
od 1 do 15 osób 49,00 PLN
od 16 do 30 osób 44,00 PLN
od 31 do 999 osób 39,00 PLN
Szkolenie okresowe bhp pracowników branży informatycznej
- 20%

Szkolenie okresowe bhp pracowników branży informatycznej

Chcesz, aby Twoi pracownicy odbyli kurs BHP bez potrzeby opuszczania biura? Wybierz szkolenia okresowe BHP dostępne przez internet, które stworzyliśmy dla informatyków, administratorów baz danych oraz telemarketerów. Kurs dotyczy także tych osób, które są zatrudnione na stanowiskach wymagających obsługi ekranów komputerowych. Czytaj dalej »
od 1 do 15 osób 49,00 PLN
od 16 do 30 osób 44,00 PLN
od 31 do 999 osób 39,00 PLN
Szkolenie okresowe bhp pracowników administracyjno-biurowych wizytujących place budowy i miejsca inwestycji
- 20%

Szkolenie okresowe bhp pracowników administracyjno-biurowych wizytujących place budowy i miejsca inwestycji

Kurs bhp e-learning stworzony z myślą o pracownikach, których charakter pracy wiąże się nie tylko z obowiązkami w biurze ale także z obecnością w miejscach inwestycji np. budowach budynków, dróg, mostów, itp. Zakres naszego szkolenia pozwala na przypomnienie zasad bhp i przepisów oraz prawidłową ocenę zagrożeń podczas wykonywania obowiązków w terenie. Czytaj dalej »
od 1 do 999 osób 60,00 PLN
A periodic HSW (Health and Safety at Work) training session for the administrative-office employees
- 20%

A periodic HSW (Health and Safety at Work) training session for the administrative-office employees

Szkolenie okresowe BHP online po angielsku dla pracowników administracyjno-biurowych. Czytaj dalej »
od 1 do 999 osób 59,00 PLN


Pracownicy administracyjno-biurowi oraz branży informatycznej (IT)

Nasza firma proponuje Ci biurowe szkolenie BHP, które w całości przeprowadzamy w trybie online! To doskonała opcja w przypadku kursów wstępnych oraz okresowych z zakresu bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy dla sektora administracyjnego, a także informatycznego (IT). Zamawiając usługę, otrzymujesz dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej, na której znajdziesz wszystkie potrzebne materiały edukacyjne dla uczestników. Zapewniamy merytoryczny program nauki, przygotowany przez najlepszych specjalistów. Pozwoli on zatrudnionym w biurze pracownikom zdobyć wiedzę i umiejętności, które mogą w przyszłości uratować czyjeś życie lub zdrowie. Internetowy kurs jest tak samo wartościowy jak stacjonarny, każdy uczestnik otrzyma na koniec certyfikat będący zaświadczeniem o jego ukończeniu.

Okresowe szkolenie BHP dla pracowników administracyjno-biurowych

Jeśli zainwestujesz w nasze szkolenia BHP, sprawisz, że Twoje biuro stanie się miejscem znacznie bardziej bezpieczne. Pracownicy umysłowi są narażeni na wiele groźnych sytuacji w miejscu zatrudnienia. Jednak są to niebezpieczeństwa całkiem inne, niż w środowisku pracy robotników czy rzemieślników.
Z tego powodu wybierz nasze wygodne, dostępne przez internet szkolenie BHP dla pracowników biurowych. Dzięki trybowi online zaoszczędzisz nie tylko czas potrzebny na przeprowadzenie kursu, ale również środki, które musiałbyś przeznaczyć na wynajem pomieszczeń czy zewnętrznej firmy BHP. Twoi podwładni mogą zostać przeszkoleni przez internet znacznie szybciej, niż odbywa się to w tradycyjny sposób. Jednocześnie kurs kończy test z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy dla sektora administracyjnego, który potwierdza zdobytą wiedzę.

Kurs BHP dla pracowników biurowych i informatyków

Wśród tematów kursu znajdują się takie aspekty pracy biurowej jak:
•    obowiązki i prawa pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
•    ocena zagrożeń związanych z wykonywanymi obowiązkami,
•    metody postępowania w przypadku zdarzeń nagłych, wypadków, itp.,
•    sposoby kształtowania warunków pracy zgodnych z BHP.
Ponadto oferujemy szkolenia okresowe BHP dla informatyków, które uwzględnia specyfikę związaną z wykonywaniem tego zawodu. Dobry kurs z bezpieczeństwa i higieny pracy powinien być skierowany dla konkretnego sektora, aby rzeczywiście okazał się przydatny uczestnikom i przede wszystkim skuteczny. Nasza oferta edukacyjna jest skrojona na miarę potrzeb branży administracyjnej. Każde szkolenie BHP dla pracownika biurowego z katalogu jest merytoryczne i zgodne z aktualnymi przepisami Kodeksu Pracy.

Przepisy BHP dla pracowników administracyjno-biurowych

Ile jest ważne szkolenie BHP dla pracowników biurowych? Obowiązujące przepisy wskazują, aby w wypadku wszystkich osób zatrudnionych w biurze kurs odbywał się nie rzadziej, niż raz na 6 lat. Dotyczy to również tych podwładnych, którzy jednocześnie wizytują place budowy w ramach swoich obowiązków służbowych. Natomiast w przypadku pracowników branży informatycznej kurs należy zorganizować ponownie przed upływem 5 lat. W obu wypadkach pracodawca może przeprowadzać szkolenia częściej, niż wskazał na to ustawodawca.