Pracownicy administracyjno-biurowi oraz branży informatycznej (IT)

Szkolenie okresowe bhp pracowników administracyjno-biurowych
- 20%

Szkolenie okresowe bhp pracowników administracyjno-biurowych

Szukasz wygodnego sposobu na przeprowadzenie szkolenia BHP dla osób zatrudnionych na stanowiskach biurowych w administracji państwowej, samorządowej, instytucjach, urzędach czy firmach oraz dla osób, które pracują przed monitorem ekranowym? Skorzystaj z naszego kursu online. Czytaj dalej »
od 1 do 15 osób 36,00 PLN
od 16 do 30 osób 32,00 PLN
od 31 do 999 osób 22,00 PLN
Szkolenie okresowe bhp pracowników branży informatycznej
- 20%

Szkolenie okresowe bhp pracowników branży informatycznej

Chcesz, aby Twoi pracownicy odbyli kurs BHP bez potrzeby opuszczania biura? Wybierz szkolenia okresowe BHP dostępne przez internet, które stworzyliśmy dla informatyków, administratorów baz danych oraz telemarketerów. Kurs dotyczy także tych osób, które są zatrudnione na stanowiskach wymagających obsługi ekranów komputerowych. Czytaj dalej »
od 1 do 15 osób 39,00 PLN
od 16 do 30 osób 34,00 PLN
od 31 do 999 osób 24,00 PLN
Szkolenie okresowe bhp pracowników administracyjno-biurowych wizytujących place budowy
- 20%

Szkolenie okresowe bhp pracowników administracyjno-biurowych wizytujących place budowy

Kurs bhp e-learning stworzony z myślą o pracownikach, których charakter pracy wiąże się nie tylko z obowiązkami w biurze ale także z obecnością w miejscach inwestycji np. budowach budynków, dróg, mostów, itp. Zakres naszego szkolenia pozwala na przypomnienie zasad bhp i przepisów oraz prawidłową ocenę zagrożeń podczas wykonywania obowiązków w terenie. Czytaj dalej »
od 1 do 999 osób 45,00 PLN


Okresowe szkolenie BHP dla pracowników administracyjno-biurowych

Wybierz nasze wygodne, dostępne przez internet szkolenie BHP dla pracowników biurowych. Dzięki kursowi online zaoszczędzisz nie tylko czas potrzebny na przeprowadzenie szkolenia, ale również środki, które musiałbyś przeznaczyć na wynajem pomieszczeń czy zewnętrznej firmy BHP. Twoi pracownicy mogą odbyć kurs BHP przez internet znacznie szybciej, niż odbywa się to w tradycyjny sposób. Jednocześnie kurs kończy test z BHP dla pracowników administracyjno-biurowych, który potwierdza zdobytą wiedzę. Wśród tematów kursu znajdują się takie aspekty pracy biurowej jak:
- obowiązki i prawa pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
- ocena zagrożeń związanych z wykonywanymi obowiązkami,
- metody postępowania w przypadku zdarzeń nagłych, wypadków, itp.,
- sposoby kształtowania warunków pracy zgodnych z BHP.
Ponadto oferujemy szkolenia okresowe BHP dla informatyków, które uwzględnia specyfikę związaną z wykonywaniem tego zawodu.

Przepisy BHP dla pracowników administracyjno-biurowych

Ile jest ważne szkolenie BHP dla pracowników biurowych? Obowiązujące przepisy wskazują, aby w wypadku pracowników administracyjno-biurowych szkolenie BHP odbywało się nie rzadziej, niż raz na 6 lat. Dotyczy to również tych osób, które jednocześnie wizytują place budowy w ramach swoich obowiązków służbowych. W przypadku pracowników branży informatycznej kurs BHP należy odbyć przynajmniej raz w ciągu 5 lat. W obu wypadkach pracodawca może przeprowadzać szkolenia częściej, niż wskazał na to ustawodawca.