O nas

Witamy w serwisie www.kursbhp.com, który jest platformą e-learningową umożliwiającą przeprowadzanie szkoleń okresowych za pomocą internetu. Zaletą tego typu szkoleń jest ich prostota, łatwość dostępu, przystępna cena oraz oszczędność czasu Twojego i Twoich pracowników. Proponowane przez nas szkolenia dostosowane są do poszczególnych grup pracowniczych, dzięki czemu zakres ich tematów został dostosowany indywidualnie i kompleksowo do zagrożeń występujących na danych stanowiskach. Z kolei prostota przyjętych rozwiązań zastosowanych w naszym serwisie w łatwy i przyjemny sposób pozwoli Ci przejść przez całą procedurą związaną z zamówieniem czy ukończeniem szkolenie. Dostępne na naszej stronie szkolenia bhp spełniają wszelkie wymogi prawne.

Wybierając nasze szkolenia zyskujesz fachową obsługę i doradztwo zarówno z zakresu BHP jak i przy korzystaniu z naszego serwisu. Twój wybór docenią również Twoi pracownicy, którzy mając pełen dostęp do naszych szkoleń będą mogli w dogodnym dla siebie czasie, miejscu i terminie ukończyć wymagane szkolenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy niejasności.

Niniejsza platforma, jej działanie oraz zastosowane i prezentowane rozwiązania techniczne i informatyczne jak również materiały  szkoleniowe  są  naszego  autorstwa,  tym  samym  zgodnie  z  ustawą  o  prawach autorskich i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1191, z późn. zm.), przetwarzanie, kopiowanie i rozpowszechnianie serwisu i materiałów szkoleniowych w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.